Meie Meeskond

Oleme keskendunud eesmärkidele ja arengule – ettevõtte, meeskonna ja üksikisiku tasandil. Toome ühtviisi suurepäraseid müügitulemusi nii era- kui ärikliendile. Meie müügikogemused ja -oskused on teie käsutuses, tiimi peale kokku on meil mitukümmend aastat näost näkku, ukselt uksele ja ärilt ärile müügitöö kogemust.

Ragnar Baumann

Ragnar Baumanni saab kirjeldada lühidalt 3 sõnaga- MÜÜK, SPORT JA ENESEARENG. Eesti meistrina karates, nopib ta müügitulemusi vähemalt sama edukalt, kui erinevatel spordialadel medaleid. 8 aastat inimeste juhtimist ja tegutsemist otsemüügis, müügitöö kõige väljakutseid pakkuvamas valdkonnas, on andnud hindamatu kogemuse ja väärtusliku oskustepagasi, mida eesmärkide saavutamisel rakendada. Lisaks müügitööle leiab tema või(s)tlejahing rakendust võitluskunste praktiseerides ja tasakaalu erinevatest enesearengut toetavatest praktikatest, mida on õppimas käidud üle ilma – nii kaugel kui lähedal. Viimane enesetäiendamise ja – täiustamise seiklus oli vaikuseretriit Türgis mägedes. Ragnari eesmärk on elada elusat elu, oma potentsiaali vääriliselt kasutada ja seda ka teistega jagada.

Sofia Lagati

Alondra Kuusik

Raido Rõivas

On töötanud müügi- ja müügijuhtimise alal erinevates telekommunikatsiooni ettevõtetes aastast 2007. Kujundades oma tegevusega meeskondade suhtumist ja harjumusi, mis tagaks jätkusuutliku tööülesannete täitmise ka intensiivse ja muutusterohke töö puhul. Luues ühtset, toetavat ja koostööle suunatud õhkkonda, suunates meeskondi eelarveliste eesmärkide saavutamisel. Coachides, aidates kooskõlastada motivatsiooni, tööalaseid ja isiklikke väärtusi. On läbinud kaasaegse rakenduspsühholoogia eriala NLP kursused, omab NLP treeneri rahvusvahelist sertifikaati, ja rakendanud saadud oskusi oma töös järjepidevalt üle 10 aasta. Eneseteostuse ja inimpotentsiaali juhtimisalased teadmised ning oskused on ta aegamööda omandanud Teadliku Muutuse Kunsti kursustel. Mastermindi vormis erinevaid teemagruppe üle Eesti läbi viinud aastast 2009. Peab oluliseks ka kaheaastast USA SW Company programmi kogemust, mis õpetas probleemi asemel lahedusele keskenduma ning teadvustama, kui oluline on visiooni, planeerimise, tegutsemise ja tähistamise tasakaal, et jätkusuutlikult tulemusi saavutada.

Oskar Johannes Jõgeva

Kristen Pärnamets

Mihkel Pari

Mihkel on oma müügitööoskusi edukalt rakendanud ja arendanud nelja aasta jooksul. Lisaks on tal ettevõtlus- ja juhikogemus. Eesmärkide püstitamine ja nende täitmise jälgimine, meeskonna suunamine ning vajalike otsuste tegemine on osa tema igapäevast. Vajalikke teadmisi majanduse üleüldisest toimimisest toetab Tartu Ülikooli majandusteaduskonna bakalaureusekraad. Mihkel usub, et eduteguriks nii müügis kui elus on vaimu teravus ja keha terasus. Vaimu eest hoolitseb ta iseenda pideva arendamise kaudu. Terasest keha heaks, on ta suure oma elust tegelenud erinevate spordialadega. Kõige pikemalt seejuures olnud sõudmise juures, kus lisaks korduvatele võitudele Eesti Meistrivõistlustel on ta ka käinud Eestit esindamas U-23 Maailmameistrivõistlustel.

Andero Rotka

Kasper Suur

Ants Ilmar Simm